Właśnie byłem na koncercie

Książka, kino, teatr, muzyka, telewizja...
Regulamin forum
Info: tematy możliwe do przeglądania przez gości forum, dostępne indeksowanie dla bootów typu Google.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Achim

Właśnie byłem na koncercie

Post autor: Achim » 06-08-2019 00:06:28

Women s Voices. Kobiety ratują planetę
To projekt proekologiczny, łączący warsztaty kulinarne , dyskusję panelową, projekcję filmową i koncert pod przywództwem Pauliny Przybysz. Na scenie udało się zgromadzić tak fantastyczne wokalistki, jak Paulina Przybysz, Mela Koteluk, Julia Pietrucha , Katarzyna Nosowska i powracająca , mam nadzieję, Edyta Bartosiewicz.
Panie śpiewały piosenki swoje, rovery polskie i zagraniczne , a na koniec razem „ Sexual resolution| z repertuaru mojej ukochanej Macy Grey . Przekaz proekologiczny jest bardzo ważny , ale koncert też fantastyczny . Większość pań była mi już znana „ koncertowo”, ale moim odkryciem jest Julia Pietrucha, wspaniale śpiewająca i przepiękna.
Es gibt ein Leben und ich lebe es . Romy Schneider.

Awatar użytkownika
Achim

Re: Właśnie byłem na koncercie

Post autor: Achim » 06-08-2019 00:15:24

Męskie granie 2019 Wrocław
Uwielbiam ten rodzaj energii, który dają duże koncerty plenerowe . A gdy jeszcze na jednej scenie występują Nosowska, Organek, Krzysztof Zalewski, Wojciech Waglewski, Paulina Przybysz , Daria Zawiałow, Kinga Preis / sic!/, Ania Rusowicz i moje odkrycie Igor Walaszek . Dawne hity w nowych aranżacjach , świetne animacje , najnowsze przeboje , tegoroczny hymn, życzący „ świętego spokoju, miłości i mądrych ludzi wokół”, a do tego Krzysztof Zalewski, wchodzący na scenę z tęczową flagą….
Es gibt ein Leben und ich lebe es . Romy Schneider.

ODPOWIEDZ